Hakkımızda

ENEVA Mühendislik, özellikle ısı formundaki enerjinin üretim ve tüketim aşamalarındaki kayıplarını minimize etmeyi kendisine görev edinmiş bir enerji mühendisliği firmasıdır.

Global ölçekte tükenen kaynaklarımızdan özellikle enerji tarafında yapılması gereken çok şey olduğu düşüncesiyle yola çıktık ve çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış olmanın gururuyla yolumuza devam ediyoruz.

İşimize olan merakımız ve her zaman daha iyisini tasarlamaya olan mühendislik azmimiz ile teknik becerilerimizi ve tedarik ettiğimiz teknolojileri sürekli çeşitlendirerek hep daha iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

ENEVA olarak her zaman önce akılda kalan kaliteli hizmet, sonra kendimiz için ekonomik kazanım diyoruz. Çünkü enerji verimliliğinde akılcı en ufak bir dokunuşun bile dünyamıza ve gelecek nesillere büyük fırsatlar olarak dönebileceğini biliyoruz.

Firma olarak enerji yatırımlarında ekipman tasarımından, tedarik, montaj ve devreye alma hizmetlerine kadar çok yönlü olarak anahtar teslimi projeler yürütmekteyiz.

Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz ve halen devam eden ihracatlarımızla ülkemize olan döviz girdisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Buhardan kızgın yağa, petro kimya sektöründen gıda sektörüne kadar bir çok alandaki fırsatları takip ediyor ve son teknoloji çözümler ile müşterilerimize enerjinin hem üretim hem de proses tarafındaki kullanımı için verim odaklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Kalite Politikası

Bize göre kalitenin göstergesi sunulan hizmetin yıllar boyu akılda kalarak aranır olmasıdır. ENEVA, başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey teknolojilerle, ihtiyaca tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içerisinde tamamlamayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

Firmamızın vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

  • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, mevcut yasa, norm ve mevzuatlara uyumlu tasarım ve üretim gerçekleştirmek,
  • Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle, projesi ile tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamak,
  • Müşterinin ihtiyaç ve beklentileri ile memnuniyetini en üst seviyede karşılayan çözüm odaklı bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak,
  • Müşterilerimize teknik açıdan kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, estetik açıdan da özenli hizmet vermek,
  • Müşterilere satış ve kurulum sonrası garanti kapsamında olup olmaması fark etmeksizin teknik destek vermek,
  • Kalite yönetim sistemi çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen, kalite bilincine sahip kişiler haline gelmeleri için kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, personel eğitimlerine önem vererek kalite farkındalığının ve bilincinin oluşturulmasını sağlamak,
  • Tedarikçi portföyümüzü en üst kalite beklentilerimiz doğrultusunda arttırıp, mevcut tedarikçilerle güvene dayalı bir iş birliği içinde olmak,
  • Enerji verimliliği alanında deneyim ve birikimimizi daha da artırarak, enerjide dışa bağımlı olan ülkemiz ekonomisine verdiğimiz katkıyı ilerletmek,
  • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek esaslarına dayanmaktadır.
İlkelerimiz
  • ENEVA Mühendislik, üstlendiği projeleri en az gider ve en fazla yarar prensibiyle gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. En temel ilkemiz enerji bağımlılığının had safhada olduğu ülkemiz koşullarında, doğru ihtiyaca doğru proje ile çözüm odaklı çalışma stratejisinin sürekliliğidir.

BİZE ULAŞIN